Firma swoją działalność rozpoczęła w 1994 roku. Od 2007 istniejemy pod nazwą Plansoft.

Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem oraz serwisowaniem zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferujemy nowoczesne i sprawdzone systemy klasy ERP, CRM, BI, WMS, DMS dla przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych, handlowych oraz instytucji publicznych.

Gwarancją naszych sukcesów jest przede wszystkim wiedza i ponad 30-letnie doświadczenie praktyczne zdobyte w pracy z Klientami, współpraca z najlepszymi producentami i dostawcami oraz specjalistami w zakresie obsługi prawnej i księgowej.

Działalność firmy

Nasze działania skupiają się głównie na sprzedaży, wdrażaniu i serwisowaniu zintegrowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, realizujemy nasze usługi stacjonarnie lub zdalnie. Skutecznie wspieramy przedsiębiorstwa podejmujące wprowadzenie nowoczesnych narzędzi informatycznych wspomagających zarządzanie.

Świadczymy usługi w zakresie przygotowania, implementacji i wdrożenia systemów do budżetowania i controllingu (BI) oraz dostarczamy specjalistyczne oprogramowanie dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Wykonujemy audyty dotyczące wyboru systemu, doboru sprzętu i oprogramowania oraz prowadzimy konsultacje projektów informatycznych i inwentaryzację wdrożenia.

Dążymy do wzrostu wiedzy, umiejętności i doświadczenia swoich konsultantów w celu zapewnienia Klientom najwyższego poziomu usług.

Dlaczego warto z nami pracować?

– nieustannie dążymy do polepszania procesów i metodyk wdrożeniowych,
– ciągle doskonalimy oferowane rozwiązania,
– cechuje nas odpowiedzialność i uczciwość,
– zapewniamy najwyższą skuteczność w podejmowanych działaniach,
– poszukujemy nowych wyzwań – każda trudność jest dla nas szansą rozwoju,
– stale podnosimy poprzeczkę – przyjmujemy i napędzamy zmiany.

Nasz sukces budują ludzie

Zespół składa się z doświadczonych konsultantów. Każdy konsultant nie tylko posiada szeroką wiedzę informatyczną, ale jest również specjalistą w obszarach przedsiębiorstwa, którymi się zajmuje.
Posiadamy wyspecjalizowanych wdrożeniowców z obszarów:
– księgowość,
– controlling (BI),
– human resources (HR),
– produkcja,
– zarządzanie relacjami z klientem (CRM),
– obrót towarowy i logistyka.