18/04/2013

Praca

[title size=”2″]Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:[/title]

[accordian]

[toggle title=”Konsultant ds. Systemów Informatycznych klasy ERP” open=”yes”]

[one_half last=”no”]

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt z klientem w ramach zadań serwisowych i wdrożeniowych
  • Realizacja usług informatycznych na zamówienie Klienta w narzędziach bazodanowych i systemach informatycznych klasy ERP w zakresie logistyki i magazynowania
  • Realizacja usług w zakresie systemów informatycznych klasy ERP w siedzibie firmy i u klientów

Wymagania:

  • znajomość baz danych w szczególności obsługa narzędzi Microsoft SQL, Oracle SQL
  • umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • dyspozycyjność w zakresie zadań realizowanych poza siedzibą firmy
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie techniczne w kierunku informatyk lub logistyk
  • mile widziana znajomość procesów biznesowych w obszarze logistyki i magazynowania

[/one_half]

[one_half last=”yes”]

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym) na czas nieokreślony
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny)
  • podstawowe miejsce pracy: siedziba firmy
  • praktyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe również w ramach współpracy z dostawcami systemów informatycznych klasy ERP
  • elastyczny czas pracy
  • praca przyjaznym zespole nastawionym na osiąganie celów zawodowych

[/one_half]

[/toggle]

[/accordian]

Zapraszamy do wysyłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: praca@plansoft.pl